Fridababy sada tréninkových zubních kartáčků

Unikátní sada 2 kartáčků, která podpoří správné návyky pro čištění zoubků od 6 do 18 měsíců. Tréninkový kousací zubní kartáček pro miminka od 6 měsíců má trojstrannou hlavici s bodlinkami pro masáž dásní při prořezávání zoubků. První zubní kartáček pro batolata od 18 měsíců má rukojeť, která se skvěle drží v malé ručičce. Trojstranná hlavice s jemnými vlákny umožňuje snadné čištění zoubků ze 3 stran jedním tahem.

Skladem
Značka: Fridababy
310 Kč
Kategorie: Pro děti
Tréninkový zubní kartáček pro miminka – ideální jako náhrada či doplněk klasického prsťáčku v období od 6 měsíců věku. Trojúhelníková hlavice se silikonovými vlákny jemně masíruje zuby i citlivé dásně ze všech stran najednou. Odnímatelná zarážka pomáhá zabránit tomu, aby se kartáček dostal příliš daleko do úst.

Tréninkový zubní kartáček pro batolata – o úroveň výše – je vhodný, když má vaše děťátko již více zubů, v období cca od 18 měsíců. Unikátní 3D hlavice kartáčku má vlákna osazena do tvaru písmene V a díky tomu efektivně vyčistí 3 strany zubu jedním tahem. Rychle a efektivně, bez zbytečného křiku.

SNADNÉ DRŽENÍ: Oba zubní kartáčky mají měkkou, snadno uchopitelnou silikonovou rukojeť a jsou vhodné pro malé dětské ručičky.

INDIKÁTOR VÝMĚNY: Modrá vlákna u zubního kartáčku pro batolata postupně blednou, a tak ukazují, kdy je potřeba kartáček vyměnit.

BEZPEČNOST: Neobsahují latex ani BPA

BALENÍ OBSAHUJE: 2 zubní kartáčky + 1 zarážka

Dítě s kartáčkem musí být pod dohledem dospělých. Výrobek není hračka ani kousátko. Před použitím umyjte a po každém použití důkladně opláchněte. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte. Zubní lékaři doporučují výměnu zubního kartáčku každé 3 měsíce. Neobsahuje latex a BPA.


Zpět do obchodu