SPLAT Biomed CALCIMAX přírodní zubní pasta s mořskými řasami 100g

Přírodní zubní pasta pro celou rodinu s extrakty z mořských řas a růžového jílu pro zdravé dásně. Extrakty z jitrocele a listů břízy zklidňují dásně. Hydroxyapatit vápníku a L-arginin posilují sklovinu a snižují citlivost. Vegan.

Skladem
Značka: Splat
90 Kč

Blahodárné vlastnosti mořských řas jsou lidstvu známy po tisíce let. Tyto cenné organismy vládnou na stole obyvatel Dálného východu z nějakého důvodu. Jsou bohatým zdrojem minerálů a vitamínů, stimulují imunitní systém, bojují proti zánětům a zpomalují proces stárnutí pokožky.

 

BIOMED CALCIMAX pasta je produkt určený pro dospělé a děti od 6 let, který obsahuje 97% složek přírodního původu. Výtažky ze tří řas: laminaria, fucus a spirulina v kombinaci s růžovým jílem udržují zdravé dásně. Přírodní antiseptika ve formě výtažků z jitrocele a listů břízy zklidňují záněty v ústech a zajišťují jemný čisticí účinek.

 

Přídavek hydroxyapatitu vápenatého a L-argininu posiluje a obnovuje sklovinu, čímž snižuje citlivost zubů. Zubní pasta BIOMED CALCIMAX chrání před kazem a účinně remineralizuje sklovinu.

 

Neobsahuje SLES, konzervanty, fluoridy, syntetická aromata a barviva a jeho účinnost potvrzují klinické studie.

 

Neobsahuje přísady živočišného původu, takže jej mohou používat i vegani. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje čistit si zuby po dobu 2 minut.

 

Aktivní složky

 

 

  • Výtažky z jitrocele a březových listů
  • Hydroxyapatit vápenatý a L-arginin
  • Extrakty z řas (laminaria, fucus, spirulina) a růžový jíl

 

Složení

 

Aqua, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Coco-Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Carrageenan, Cellulose Gum, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Kaolin, Menthol, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Zinc Citrate, Hydroxyapatite, Mentha Piperita Oil, Menthyl Lactate, Betula Alba Leaf Extract, Plantago Major Leaf Extract, Thymus Serpillum Oil, Arginine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ananas Sativus Fruit Extract, Maltodextrin, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Laminaria Digitata Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Spirulina Maxima Extract, Citric Acid, Geraniol, Linalool.

 

Použití

 

Klinicky ověřený čisticí účinek! Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje čistit si zuby po dobu 2 minut. Zubní pasta se doporučuje pro celou rodinu: děti od 6 let a dospělé.

Zpět do obchodu