SPLAT Special BLACKWOOD černá zubní pasta 75ml

Zubní pasta SPLAT Special BLACKWOOD je určena k bělení zubů až do jejich přirozeného odstínu. Obsahuje aktivní březové uhlí a antibakteriální výtažek z jalovce, 75 ml.

Skladem
Značka: Splat
230 Kč
Kategorie: Bělicí

Aktivní uhlí získalo davy fanoušků díky svému fantastickému bělicímu účinku. Pasta SPLAT Special BLACKWOOD obsahuje jedinečné, vysoce kvalitní uhlí z karelské břízy, které snadno odstraňuje pigmenty od kávy, čaje, červeného vína aj., absorbuje nečistoty a zabraňuje růstu bakteriálního plaku na povrchu skloviny. Jeho vlastnosti pohlcující zápach udržují váš dech svěží po celé hodiny.

 

Přidání extraktu z jalovce chrání před množením bakterií, dodává pastě intenzivní ale příjemnou chuť a zklidňuje zánět dásní. SPLAT speciální pasta BLACKWOOD se při čištění zubů promění v šedou pěnu a po důkladném opláchnutí je zanechá bílé a lesklé. Nezabarvuje kartáček, umyvadlo ani zuby.

 

Vysoce účinný antiseptický biosol zajišťuje zdravé dásně. Systematické používání pasty zajišťuje bělicí účinek, maximální svěžest dechu, normalizaci hodnot pH v ústech a zabraňuje tvorbě usazenin nebo zabarvení. Klinické studie potvrzují účinný bělicí účinek, který potlačuje krvácení a zklidňuje zánět dásní.

Produkt bez fluoridu. 

 

Aktivní složky

  • Lešticí částice uhlíkových vláken a oxidu křemičitého
  • Antiseptická složka biosol
  • Extrakt z jalovce

Obsah: 75 ml

Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin, sacharin.

 

KLINICKY TESTOVÁNO

 

  • Bělicí účinek – 2 tóny po 4 týdnech používání dle stupnice VITAPAN
  • Čisticí účinek – 97,3%
  • Protizánětlivý účinek – 93,8%
  • Prevence krvácení dásní – 70,6%

 

Složení

 

Aqua, Hydrated Silica, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, PEG-8, Maltooligosyl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Aroma, Carbon Black, Sodium Methylparaben, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Menthol, o-Cymen-5-ol, Juniperus Communis Sprout Extract, Limonene.

 
 
Zpět do obchodu