SPLAT Special GOLD zubní pasta 75ml

Exkluzivní lešticí zubní pasta SPLAT Special GOLD obsahující ionty zlata, diamantový prášek a mateří kašičku, posiluje sklovinu, bělí a zabraňuje zubnímu kazu. 75 ml.

Komplexní zubní pasta pro výjimečné osobnosti! Bez fluoridu.

Skladem
Značka: Splat
290 Kč
Kategorie: Specializované

Zubní pasta SPLAT Special GOLD bez fluoridu byla obohacena o prémiové přísady jako jsou ionty zlata, diamantový prášek a mateří kašička, aby poskytla komplexní a skutečně luxusní péči o ústní dutinu.

 

Kombinace těchto tří aktivních složek chrání před zubním kazem, zabraňuje tvorbě plaku a zajišťuje zdraví dásní. Už ve starověku se zlato používalo k léčebným účelům. Přípravky obsahující tento drahý kov měly léčit nemoci a obnovit mládí a vitalitu. Bioaktivní vápník Calcis získaný z vaječných skořápek posiluje sklovinu a snižuje citlivost zubů na vnější faktory. Pasta obsahuje vitaminový komplex získaný z mateří kašičky a červených hroznů, které mají tonizující účinek na dásně. Kombinace thymolu s extraktem z hroznových jader poskytuje komplexní ochranu proti zubnímu kazu a potlačuje tvorbu zubního plaku. Enzym bromelain z ananasu odstraňuje usazeniny a jemně a bezpečně bělí zubní sklovinu, která po použití zůstává hladká a lesklá.

 

Výrobek neobsahuje fluorid.

 

Aktivní složky

 

 

  • Diamantový prášek, zlato, enzym bromelain a kulaté lešticí křemičité částice
  • extrakt mateří kašičky, extrakt z hroznových semen a thymol
  • Bioaktivní vápník

 

Použití

 

Doporučujeme čistit si zuby dvakrát denně po jídle.

 

Obsah: 75 ml

 

Složení

 

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, PEG-8, Calcium Lactate, Glycerin, Vitis Vinifera Seed Extract, Sodium Methylparaben, Mica, Papain, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Silica, Sucralose, Thymol, Royal Jelly, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Diamond Powder, Gold, CI 77491, Limonene.