SPLAT Special SEA MINERALS zubní pasta 75ml

Speciální gelová pasta SEA MINERALS s mořskými minerály a blahodárnými řasami posiluje zuby, vyživuje dásně, snižuje přecitlivělost a má antiseptický účinek. 500 ppm fluoridu. 75 ml

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Splat
170 Kč
Kategorie: Pro dospělé
Položka byla vyprodána…

Mořské řasy se v čínské medicíně používají již stovky tisíc let. Jsou bohatým zdrojem minerálů, zejména železa, zinku, sodíku, vápníku, manganu, hořčíku, draslíku a mědi. Obsahují jich dokonce desetkrát více než suchozemské rostliny. Tyto cenné vodní organismy mají detoxikační a stimulační účinek na imunitní systém, stejně jako antibakteriální a antivirové účinky. Mořské minerály obsažené v zubní pastě SPLAT SEA MINERALS posilují a remineralizují sklovinu a kombinace spiruliny s fukusem má pozitivní vliv na zdraví dásní.

 

Patentovaná složka Polydon® čistí zuby od bakteriálního plaku a zabraňuje tak tvorbě zubního kamene, zanechává zuby dokonale hladké, čisté a lesklé. Pasta SPLAT Special SEA MINERALS má jemný bělicí účinek a příjemnou mořskou vůni.

 

Kombinace vápníku a fluoridu je účinnou ochranou proti zubnímu kazu a přidání částic hydroxyapatitu vápenatého činí zuby silnější a odolnější vůči vnějším faktorům, takže tuto pastu ocení lidé, kteří se potýkají s problémem přecitlivělosti zubů a dásní. Pasta obsahuje fluoridy. Pokud se užíváte fluorid ještě i z jiných zdrojů, doporučujeme před použitím konzultovat s ošetřujícím zubařem a/nebo lékařem.

 

Produkt s obsahem fluoridu 500 ppm

 

Aktivní složky

 

 

  • Solné vodní minerály, hydroxyapatit vápenatý a monofluorofosforečnan sodný
  • Extrakty z řas - spirulina a fucus
  • Polydon® a kulaté lešticí křemičité částice

 

KLINICKY TESTOVÁNO

 

 

  • Bělicí efekt o 2 tóny za 4 týdny
  • Čistící efekt + 64,7 %
  • Snížení citlivosti +65,4 %
  • Prevence zánětu dásní +68,6 %
  • Prevence krvácení dásní +63,0 %

 

Neobsahuje
SLS / SLES, PEG, parabeny, chlorhexidin, sacharin

 

Věděli jste, že...
zubní kaz a s ním spojené komplikace se vyskytují u 98 % veškeré populace? V důsledku činnosti povrchových bakterií, které rozkládají sacharidy na kyseliny a změnami v acidobazické rovnováze ve prospěch kyselin, ztrácí zubní sklovina potřebné minerální látky. Důsledkem toho je vznik demineralizovaných oblastí v zubní sklovině - počáteční forma zubního kazu. Naštěstí je lokální demineralizace vratný proces. K obnovení poškozené zubní skloviny dochází při působení remineralizujících prostředků, které obsahují sloučeniny vápníku a fosforu.

 

Použití

 

Doporučujeme čistit si zuby dvakrát denně po jídle. Obsahuje monofluorofosfát sodný. Obsah fluoridu - 0,05% (500 ppm). Pokud se používá také fluorid z jiných zdrojů, doporučujeme vám před použitím konzultovat svého zubaře a/nebo lékaře.

 

Obsah: 75 ml

 

Složení

 

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Aqua, PEG-8, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Aroma, Xylitol, Propylene Glycol, Xanthan Gum, PVP, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Methylparaben, Sea Salt, Spirulina Platensis Extract, Hydroxyapatite, Fucus Vesiculosus Extract, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, CI 19140, CI 42090, Limonene.

 

Zpět do obchodu